„Elustiili“ podcast’i külaliseks on terviseedendaja Reelika Kalmet, kelle püüd on elada nii, nagu tema kehale ja loomusele kõige parem. Head kuulamist, kui otsid oma elus tervislikku tasakaalu!

Viimase 50–60 aasta toidutootmise tohutu kiire kasv on kaasa toonud olukorra, kus mulla viljakus on langenud sedavõrd, et inimkehale olulised ained ja ühendid paratamatult toidu kaudu meie organismi ei jõua põhjendab saatekülaine arukat toidulisandite tarbimise vajalikkust. Ja rõhk on siinkohal sõnal „arukas“, sest niisama karbist peoga vitamiine ja mineraale suhu ajades teeb inimene endale pigem kahju kui kasu. Kuidas saada teada, mida organism parasjagu vajab? Reelika sõnul on parimaks indikaatoriks teaduslik lähenemine, ehk perearsti juures iga-aastane analüüside tegemine, mis annab selge pildi sellest, kuidas me keha end parasjagu tunneb ja millest vajaka jääb.

 

Eraldi tehakse juttu Integrative Health brändi liposoomsest C-vitamiinist ja sellest, miks see just sellisel kujul hea on. Ja sellestki, kas rämpstoit on ikka päris patuvärk.