Ma olen olnud aastaid tavalise C-vitamiini tarbija, kuid ma ei olnud enne 2020.aasta detsembrit liposoomsest C-vitamiinist midagi kuulnud. Mul avanes võimalus seda juhuslikult proovida tänu koostööle Dr.OHHIRA®ga. Ühel hetkel pakkusid mulle minu head koostööpartnerid võimalust testida, kas mulle võiks see uus toode meeldida, mille Integrative Health turule on toonud. Nimelt on tegu liposoomse C-vitamiiniga Reg‘Activ® brändilt.

Millega mind siis aga ära võluti? Esmalt jäi mulle koheselt silma see, et antud toode on allergeenide vaba, GMO vaba, suhkruvaba ning 100% vegan. Kuna minu tervis on mulle väga tähtis ja ma tahan hoida oma toidulaua puhtana, siis eelistan ka toidulisandite puhul, et tegu oleks võimalikult puhta tootega. Lisaks meeldis mulle, et C-vitamiin tuleb väga kompaktses pakendis ning sellega on kaasas spetsiaalne mõõdutops, millega saab hõlpsasti endale päevase koguse klaasi valada. Mina võtan igapäevaselt 5ml liposoomset C-vitamiini ehk 1000 mg. Just seda loetakse piisavaks koguseks, et tagada toidulisandi optimaalne tõhusus iga kliinilise situatsiooni puhul.

Sõbrad on minult uurinud, et kuidas ma seda siis ikkagi manustan, Ma pean tunnistama, et tegelikult on liposoomsel antioksüdandil üsna spetsiifiline maitse ning esialgu kulus natuke aega sellega harjumiseks. Olen kuulnud, et inimesed segavad seda kas mahla või jogurtiga, aga ma ise armastan seda võtta toatemperatuuril veega.

Olen tänaseks liposoomset C-vitamiini tarvitanud varsti kaks kuud ning võin öelda, et tunnen ennast paremini, kui varem – ausalt, ei ole müügijutt, vaid reaalsus. Tarvitan lisaks liposoomsele vitamiinile igapäevaselt ka Dr.OHHIRA® toidulisandeid ning olen kindel, et ükski viirus minu organismile ligi ei saa – topeltgarantii kõlab ju alati mõnusamalt!

Tahan siinkohal inimestele südamele panna, et kui te esimese hooga vaatate toidulisandi hinda ja mõtlete, et sellist summat te küll maksta ei raatsi, siis arvutage see kogustesse ning saate aru, et tegelikult saate te enda tervist hoida üsna odavalt.

Ühest Reg‘Activ® liposoomset C-vitamiinist jagub kaheks kuuks, sest 1000mg pudel sisaldab endas 50 doosi vitamiini ehk tegelikult saate te veel 2 doosi ka oma sõbrale proovimiseks anda. Minu arust ei kõla selline variant üldse kallilt.

Kuna tableti kujul manustatav C-vitamiin jõuab organismi aeglasemalt, ent liposoomne vitamiin imendub viis korda paremini, siis tuleks tablettide näol manustada viiekordne annus antioksüdanti. Uurisin ka teiste turul olevate brändide valikut. Avastasin, et on ka teisi liposoomseid C-vitamiine, kuid toodet jagub vaid 1 kuuks ning maksta tuleb selle eest 45 eurot. Kiire arvutus ütleb, et 55:2 on 27.5 ehk see ei tohiks olla kellegi jaoks üle mõistuse käiv summa, et garanteerida endale hea tervis ning teadmine, et oled viiruste eest kaitstud. Püsime üheskoos terved!

 

Sten Talivee