Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA & Reg’Activ® Liposoomne C-Vitamiin

79,90

Laos

Reg’Activ® Liposoomne C-Vitamiin

50 annust 1000 mg c-vitamiini vedelal kujul

 

C-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist, kaitseb oksüdatiivse stressi eest ja vähendab väsimust ning kurnatust.1000 mg C-vitamiini ühes annuses

 • Maksimaalne imenduvus – imendudes otse rakku, omastad võrreldes mitteliposoomse c-vitamiiniga ligi 60% enam vitamiini
 • 250 ml pudelis kokku 50 annust (ühe annuse hind vaid 1€)
 • Vedelal kujul ja lihtne manustada ka väikelastele. Kaasas mõõtetopsik!
 • Ei sisalda ühtegi tuntud allergeeni

Ohutu loomadele ja keskkonnale
Reg’Activ®-i tooted on toodetud ilma loomadel testimiseta ning need ei kahjusta keskkonda.

Kiire ja efektiivne

Liposoomne C-Vitamiin on kiirelt ja hästi imenduv toidulisand. Selle kiirelt toimiv koostis on tõestatult sinu keha parim sõber viiruste ja halbade bakterite vastu võitlemisel terve aasta vältel.

Vähem on rohkem

Selle asemel, et pakkuda lihtsalt suurt valikut tooteid, keskendutakse eksklusiivsete toidulisandite koostiste välja töötamisele, vastates teatud tervisevajadustele, mis baseeruvad autentsetel ja kõrgekvaliteedilistel toimeainetel, milled taga on põhjalikud teadustööd.

Dr.OHHIRA® DELUXE 5-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA

 

See rahvusvaheliselt tunnustust pälvinud probiootiline toode sisaldab kombinatsiooni 14st looduslikku päritolu toorainest – ürtidest, seentest, vetikatest, juurviljadest ja marjadest, mis pärinevad jahedast ja puhtast Jaapani mäestikupiirkonnast ning on segatud puhta allikaveega.

 

 • Toorainele on lisatud 12 erinevat tüve elavaid piimhappebaktereid ja bifidobak- tereid, mis on hoolikalt valitud lähtuvalt nende omavahelisest kokkusobivusest ning funktsionaalsusest.
 • Dr.OHHIRA® probiootikumide 5-aastane retsept sisaldab ühtekokku enam, kui 500 erinevat postbiootilist metaboliiti nagu vitamiinid, mineraalid, aminohapped ja orgaanilised happed, mis avaldavad organismile kasulikku mõju, on tugevad anti- oksüdandid ning toimivad looduslike antibiootikumidena.
 • Probiootiline segu on välja töötatud hinnatud Jaapani teadlase Iichiroh Ohhira poolt.
 • Dr.OHHIRA® 5-aastane retsept aitab taastada jämesoole terve mikrofloora, mis on aluseks kogu immuunsüsteemile ning aitab säilitada üldist tervist ja heaolu.
 • Dr.OHHIRA® tooted on välja töötatud 30-aastase teadustöö tulemusena ning nende
  tervisele kasulik mõju on teaduslikult tõestatud.

Seotud tooted